Vítejte ...

  

Jmenuji se Honza Vlč, studuji a vyučuji sebeobranu a  bojové umění Bujinkan Budó Taijutsu (Ninjutsu).

Studium Bujinkanu Budó Taijutsu jsem začal v roce 1998.  Od té doby navštěvuji a studuji Bujinkan Budó Taijutsu v Čechách i ve světě. V roce 2002 jsem poprvé navštívil Japonsko a studium Sokého Dr. Masaakiho Hatsumiho. Japonsko navštěvuji i nadále a věnuji se zde studiu u Sokého a u japonských shihanů: Oguri-senseie, Noghuchi-senseie, Seno-senseie, Nagato-sensei.

Trénink Ninjutsu je rozvoj Taijutsu, což je boj beze zbraně, rozvíjení těla. Při tréninku se nejdříve zaměřujeme na Taihenjutsu, což je protahovaní a posilování těla.  Taijutsu zahrnuje veškeré bojové způsoby útoků i obrany. Učíme se zde různé údery, bloky, kopy, přehozy, páky, škrceni a další možnosti. Taijutsu je základem pro sebeobranu (Goshin jutsu).

 Budu Vám na těchto stránkách předávat informace o dění na mých trénincích a o dění v Bujinkanu. Také zde naleznete  fotky a videa z tréninku a různých akcí z našeho Dójo. V sekci Blog naleznete moje myšlenky, na které můžete reagovat.

Velice rád Vás uvítám na mých trénincích.

 

Kalendář akcí

01.06.2019 09:30

Sebeobrana pro všechny

Kde: Nám. děk. Františka Kvapila 21, Nezamyslice   Sebeobrana pro všechny. Tento seminář bude zaměřen na různé situace, jak Vás může napadnou jeden nebo více útočníků a ukážeme si jak se jim ubránit a uniknout. Nebudeme posilovat svaly ani drylovat nějaké techniky. Pouze Vám ukážu možnosti,...

 

Vyhledávání

Kontakt

Shihan Jan Vlč Nám. děk. Františka Kvapila 21
Nezamyslice
+420 778 497 718

 Nová kniha na trhu 2007!
Základní principy a techniky Bujutsu a Ninpó, filozofické úvahy, životní zkušenosti a zážitky učitele na cestě Budó. Velké množství fotografií základních technik a osobních fotografií z Japonska. Pro mnohé úplně nový pohled na studium Budó. Informace